Školní rok 2083/2084 se řadí mezi ty více poklidné, zejména z toho důvodu, že vedení koleje zůstalo beze změny. Kolejní ředitel Alex Petrov i nadále svěřil odznak primuse do rukou Seleny Lawry a prefektskými odznaky oblažil Melissu Williamsovou, Olivera Hopkinse, Yureku Cellarage a Dacianu Wiliamsovou. Ta rovněž zastávala funkci šéfredaktora Havraspárské sekce Bradavičníku.

Během roku se odehrálo několik zajímavých akcí, které spájela rostlinná tématika, jako například výlet za bylinkami, nebo Májové sbírání květů. Nebyli by to havraspárští studenti, aby si nezadováděli nad odhalováním a luštěním zapeklité šifry. Ve známost také vešla Halloweenská akce pofesorky Liu a Valentýnská volba nejoblíběnjšího profesora.

Nejvíce jedniček posbírala studentka Rosemarie Dracyová. Vítězství v soutěži Hon na Fantomase znovu obhájila Issiriana Blackie, a to již potřetí v řadě. Před moudrou Rowenou se sklonila Selena Lawry, vítězka Rowenina klání. Kapitánskou pásku jsme poprvé mohli vidět na paži Cathy O’Connell.

Střelci: Selena M. Lawry, Ariadna Allan Anderson, Lena Habran
Odrážeči: Issiriana Blackie, Meredith Devin Clyde
Brankář: Cathy O’Connell
Chytač: Aiden N. Preston
Náhradníci: Anne Brigitte Evans, Cary Lee

V daném školním roce skončila kolej na druhém místě v tradiční soutěží o Školní pohár.


Prolog ~ 1. ~ 2. ~ 3. ~ 4. ~ 5. ~ 6. ~ 7. ~ 8. ~ 9. ~ 10. ~ 11. ~ 12. ~ 13. ~ 14. ~ 15. ~ 16. ~ 17.18. ~ 19. ~ 20. ~ 21. ~ 22. 23. ~ 24. ~ 25. ~ 26. ~ 27. ~ 28. ~ 29. ~ Epilog